fbpx
Avaleht

Alustasime tegevust juba 1998.aastal. Oleme seega tegutsenud puhastusvaldkonnas juba 20 aastat. Ettevõte on pidevas arengus ja peame seda oma tugevaks küljeks. Oleme alati käinud ajaga kaasas, kohaldanud uuendusi ja seeläbi hoidnud oma kohta turul. Kliendid on jäänud meile truuks ja oleme vaid võitnud juurde uute klientide usalduse.

Pakume täielikku kinnisvarahoolduse ja koristusteenuste paketti: hoolduskoristus, valvekoristus, eripuhastustööd, sh ehitus- ja remondijärgne koristus, välisterritooriumide koristus, haljasalade korrashoid. Lisaks on meil oma tehnikapark, mida talvel kasutame edukalt lumelükkamiseks ja äraveoks, suvel haljasalade niitmiseks ja hoolduseks. Lisaks veel rendime konteinereid ehitusjäätmete ladustamiseks, puhastame porivaipasid ja pakume porivaipade vahetusteenust.

Ettevõtte klientideks on paljudes valdkondades ja erineva suurusega ettevõtted ning asutused: kauplused, kaubanduskeskused, hotellid,  töökojad, tootmishooned, bürooruumid jpm.

Sanomar Kinnisvarahoolduse OÜ-s töötab professionaalne meeskond. Meil on keskmiselt 120 töötajat. Kõik ettevõtte töötajad on saanud erialase väljaõppe ja oskuste arendamine ning täiendkoolituste läbiviimine toimub pidevalt. Oleme uuendusmeelsed, innovaatilised ja keskkonnasäästliku mõtlemisega. Lugege kindlasti ka meie väärtusi ja missiooni, millest alati kinni peame.

Ettevõttes kasutatavad seadmed ja masinad, töövahendid ning puhastusained on hangitud tuntud tootjatelt, on kõrge kvaliteediga ja vastavad tänapäeva nõuetele, mis võimaldavad erinevate pinnamaterjalide puhastamisel ja hooldamisel kasutada kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid.

Võta meiega ühendust!