fbpx

Eripuhastustööd

 

Põrandate süvapesu ja vahatamine

PVC- ja linoleumpõrandad
PVC katted omavad tugevat ja tihedat pealispinda. Intensiivselt kasutatavaid pindasid on kattematerjali kiire kulumise vältimiseks tarvis vahatada. Esimest korda tasub seda teha vahetult peale põrandakatte paigaldamist. Sõltuvalt käidavuse intensiivsusest tuleks neid vahatada iga 3-4 kuu tagant. Heledamat tooni katted vajavad tumedatest katetest tihedamat hooldust. Kord nädalas võiks pesuvee sisse segada ka vaha vahekorras 1:100. Selliselt hooldatud põrandad kuluvad vähem, näevad puhtad välja ja neilt on lihtsam ka plekke eemaldada. Linoleum katteid on mugav puhastada hoolduskoristusmasinaga. Linoleumi vahatatakse üldjuhul väga intensiivsel kasutusel.

Kivi- ja betoonpõrandad
Teostame keraamilise plaadi süvapesu ja kaitsmist vaha või küllastusainega. Puhastame raskelt määrdunud kohad. Betoonpõrandaid peseme süvapesu masinatega ja vajadusel katame kaitsevahenditega sõltuvalt katte iseloomust ja asukohast. Kasutatame kas vaha, tolmutõket või kivikaitsevahendit. Tulemuseks on põrandale tekitatud hüdrofoobne kiht ehk vee ja mustuse eest kaitsev nähtamatu kile.

Abi porimattidest!
Oma põrandate kaitsmiseks parimal võimalikul moel paigaldage mõlemale poole välisust korralikud porimatid. Mida vähem mustust jalgadega hoonesse tuuakse, seda vähem on vaja seda sealt igapäevaselt koristada! Osutame ka porivaipade vahetuse teenust, millest saab lähemalt lugeda siit.

Eskalaatorite pesu
Puhastame eskalaatoreid kaubanduskeskustes ja büroohoonetes.

Ehitusjärgne suurpuhastus
Teostame suurpuhastustöid nii ehituse ajal kui ehitusjärgselt.

Aknapesu
Klaaside, raamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamine.
Aknaid on soovitav pesta vähemalt kaks korda aastas, kevadel ja sügisel. Alati tuleks neid pesta ehitusjärgselt. Peale ehitamist või remonti on aknad tolmused ja kohati värviplekke täis. Ohutu viis akende puhastamiseks on tellida pesu spetsialistidelt.

Fassaadipesu
Puhastame hoonete fassaadid kiiresti ja kvaliteetselt! Töid teostame vastavalt vajadusele käsitsi, survepesu või liivapritsiga:

klaasfassaadide puhastamine
aja jooksul määrdunud (tolmunud) seinte pesu
erinevate pinnakattematerjalide eemaldamine
betoon ja kivifassaadide puhastamine (graffiti, värv)
looduslikust kivist fassaadi pesu
metallkonstruktsioonide puhastamine roostest, värvist
puitfassaadide puhastamine

Graffiti eemaldamine
eemaldame seintelt graffiti joonistusi