fbpx
Avaleht

Ettevõttest

Alustasime oma tegevust 1998.aastal. Ettevõte on pidevas arengus, mida peame ka oma tugevaimaks küljeks. Oleme igati püüdnud ajaga kaasas käia, rakendanud uuendusi ning seeläbi hoidnud kindlalt ja jätkusuutlikult oma kohta turul. Oleme võitnud uute klientide usalduse ning truuks jäänud vanadele.
Ettevõtte klientideks on erinevate valdkondade ja suurusega asutusi ning ettevõtteid: kauplused ja kaubanduskeskused, logistikakeskused ja bürooruumid, laod ja töökojad, tootmishooned jms…
Sanomar Kinnisvarahooldus OÜ-s töötab professionaalne meeskond. Keskmiselt on meie kollektiivis 120 töötajat.
Pakume täielikku kinnisvarahoolduse ja koristusteenuste paketti: hoolduskoristus, valvekoristus, eripuhastustööd, sh ehitus- ja remondijärgne koristus, väliterritooriumide koristus ning haljasalade korrashoid. Lisaks on meil oma tehnikapark, mida kasutame lumekoristus- ja pinnasetöödeks, suvel haljasalade niitmiseks, hoolduseks. Rendime konteinereid ehitusjäätmete ladustamiseks, puhastame porivaipasid ja pakume porivaipade vahetusteenust.
Ettevõttes kasutatavad seadmed ja masinad, samuti töövahendid ning puhastusained, on hangitud tuntud tootjatelt ja kõrge kvaliteediga ning vastavad keskkonnas esitatavatele nõuetele, mis võimaldavad erinevate pinnamaterjalide puhastamisel ja hooldamisel kasutada kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Kõik ettevõtte töötajad on omandanud oma oskused, läbi erialase väljaõppe. Järjepidevalt viime läbi nii erialalisi täiendkoolitusi kui ka töötervishoiu ja tööohutuse väljaõpet. Ettevõttes valitseb innovaatiline ja keskkonnasäästlik mõtteviis.